Top ****

Recenze hotelu Top Hotel **** - Turecko

Pohodová dovolená u moře,krásná pláž,milá obsluha v jídelně i na baru,skvělé ubytování. Kdo očekává večerní pobavení a nějaký program na hotelu,to tam není.Je tam klid.Můžeme hotel doporučit pro klidný odpočinek.

Ubytování (5 / 5)

Skvělé ubytování,každý den čisté osušky a uklizeno.

Strava a stravování (4 / 5)

Hrozné snídaně,žádný výběr,neustále vejce na tvrdo,trochu salámu a slaného sýra a zeleniny od večera,obědy a večeře byly chutné,taky se pořád opakovaly.Když je pobyt na 15 dní,tak se jidlo přejídá a už znáte ,které bude.Poslední 4 dny před odletem byl už malý výběr jídla,bylo to snad tím,že se hotel uzavírá?Tak příště asi nejezdit,když je konec sezony,nebo zlepšit snídaně.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Pohodový personál,nejlepší personal na baru pláže,někteří číšnici v jídelně. Kulturní vyžití žádné,animační programy žádné,to hotelu určitě chybí.

Pláž a moře (4 / 5)

Pěkný přístup do moře,voda čistá a teplá,dost lehátek a slunečníků,jenom nás překvapilo,že se nechávají osušky na léhátkách a neuklízí se,tak máte pořád své misto.Kde jsou lehátka je neskutečný nepořádek,kamínky,papírky,kousky skla,špačky od cigaret,tam se prostě neuklízí,za 15dní jsme nikoho nevidela.Vodní sporty žádné nebyly,nešel ani tobogán.Hlavně se nám nelibilo,že se pořád odnášely lehátka,slunečníky, byl konec sezony,mohli zaměstnanci počkat,až hotel bude prázdný.

Okolí hotelu (4 / 5)

Je pěkné na procházky,najdou se obchůdky na nákupy,nejdelší procházka a nákup byl 20 minut od hotelu.

Celkový dojem (4 / 5)

Spokojenost na 4 hvězdičky,kdo chce klidný a čistý hotel,vřele doporučujeme.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.