Detail recenze: Top Hotel

  Turecko, Alanya, Incekum

4/5

T.:
Po příletu do Turecka nám bylo na letišti sděleno delegátkou CK, že nás dali do jiného hotelu, než jsme chtěli.Žádná omluva, jen prostě že TOP hotel nemá místa.A že se to dozvěděli ten den. Nový hotel "Washington"byl luxus,jídlo luxus ,ale přesně takový, do kterého bychom nikdy nejeli. Pláž hrubý písek s oblázky,místo jemného u TOPHotelu.Všude plno lidí /400pokojů/.Obchody v přízemí. Pořád hrála hlasitá hudba u bazénu, každý večer animač.program.Po urgencích přímo na majitelku CK, nám tato paní nakonec sehnala výměnu do Top Hotelu po 4dnech.Tudíž jsme aspoň byli ve svém hotelu 8 dní z 12-ti. Tuto dovolenou jsme měli k výročí svatby, tudíž "naštvanost" byla o to větší.Ale konec dobrý, všechno dobré.Užili jsme si to.

Ubytování

čisté pokoje, každý den výměna ručníků. Ručníky na pláž musíte mít svoje,nelze použít hotelové.


Strava a stravování

pro nás v pohodě, pro někoho jiného mohl být výběr jídel větší a různorodější. Ale co by kdo chtěl po sezóně.


Vybavení, služby a personál

Byli jsme zde po druhé po třech letech, proto jsme věděli do čeho jdeme. Jeden animační večer ,což nám vyhovovalo.Žádný kravál po večerech.


Pláž a moře

čisté,průzračné moře. Písek super jemný. Pár větších kamenů v moři,alejen v jednom místě,kterému se dalo vyhnout.


Okolí hotelu

nákupní možnosti cca.150-200m od hotelu + cca.1-1,5km město Avsallar se spousty obchody a středečními trhy. Taxikem 6 euro nebo busem za cca.1,5 Eura.


Celkový dojem

co jsme chtěli, nakonec jsme měli :-)


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h