Detail recenze: Trakia Plaza Hotel & Apartments

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

Mája:
Prostorné pokoje, průměrná strava, dobrý bazén pro děti. Většina hostů je ruské národnosti. Za pobyt v dětském koutku chtěli zaplatit a animátoři mluvili jen rusky. Delegát pohovoří o svých zážitcích z vlastní dovolené, ale kde zastavuje vláček pro děti neví.V nabídce výletů preferuje jen lodní výlet a o některých ani moc neví, jako by ani neměl tendenci nic prodat. Nessebar je dobře dostupný autobusem, zastávka je nedaleko.

Ubytování

Autobus nezajíždí až úplně před hotel, ale při normální pohyblivost to nevadí. Pokoj celkem velký, standartní vybavení. Ubytují Vás opravdu až po 14 hodině, ale stravu dostanete už od 12 hodin. Opustit pokoj musíte v den odjezdu do 12 hodin, ale náramek s all inklusive Vám nechají do odjezdu


Strava a stravování

Bylo jí vždy dost, i když pořád téměř totéž, ale vybrat si mohl každý. Výborná káva z automatů. Alkoholem v barech rozhodně nešetří, míchaných nápojů v nabídce moc není, ale pokud dáte nějaké dýško, namíchají skoro cokoli. Na svačinky je buď hot dog nebo toast na střídačku obden. Zmrzlina k obědu, večeři i odpoledne u bazénu děti nadchla. Restaurace je mimo hotel - jen kousek - ale když lije, je to dost nepříjemné, protože ubyde stolů, na které neprší a taky chodíte tam i zpět s deštníkem.


Vybavení, služby a personál

Standartní. Služby na recepci v pohodě, úklid trochu vázl - jen setřené dlaždice, za 10 dní nevysáli, po týdnu výměna ložního a ručníků. O doplnění mýdla a toal. papíru si musíte říct. Kromě mýdla a fénu a ručníků nečekejte nic dalšího.


Pláž a moře

Bazén a skluzavky pro děti u hotelu byly bezvadné, zabaví se menší i větší děti. Voda je ale dost studená, nicméně čistá a i dospělý si tam mohl trochu zaplavat. Bar u bazénu je v all exclusiv. Ale tento bazén se skluzavkami nepatří jen k tomuto hotelu, takže se začátkem prázdnin už byla lehátka obsazena hned ráno. K moři je to pomalou chůzí s dětmi cca čtvrthodinka chůze, ale protože se jde kolen stánků, tak to většinou trvá déle. Free zóna bez placení byla sice dost plná, ale lehnout se dalo vždy. I když nám nepřálo počasí - časté bouřky a pak pod mrakem - tak moře bylo teplé, vlny nevelké, medúz minimálně a nežahaly. Není tu hned velká hloubka, děti si užily plavání i hraní na písku a sbírání mušliček


Okolí hotelu

Hotel vedle hotelu, krámek vedle krámku.


Celkový dojem

Standartní hotel, ale spíše 3hvězdičkový co do ubytování i stravy. Vodomilné děti si tu užijí. Cena neodpovídala kvalitě.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Trakia Plaza Hotel & Apartments

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h