TRITON EMPIRE BEACH HOTEL

Recenze hotelu Triton Empire Beach Hotel *** - Egypt - Hurghada - Hurghada

BYLA JSEM V EGYPTĚ JIŽ PO SEDMÉ. MOHU ŘÍCI ,ŽE NA TENTO HOTEL NEMÁM OPRAVDU DOBRÉ VZPOMÍNKY. PO PŘÍJEZDU V RANNÍCH HODINÁCH. NĚCO KOLEM SEDMÉ HODINY. NÁM DELEGÁT NA FÉROVKU ŘEKL,ŽE JESTLI CHCEME UBYTOVAT DŘÍVE MUSÍME DÁT BAKŠIŠ RECEPČNÍMU. DALI JSME MU 10 DOLARŮ A ON ŘEKL,ŽE JE TO MÁLO A CHTĚL 20 DOLARŮ. TO BYL TEPRVE ZAČÁTEK. HOTEL BYL PRÁZDNÝ. NA SNÍDANI JSME NEMĚLI ANI TAK NÁROK. NA OBĚD NÁS POSLALI DO SESTERSKÉHO HOTELU .BYL VZDÁLEN ASI TAK 400 METRŮ.. JE PRAVDA,ŽE JSEM BYCH UŽ NIKDY NEJELA,ANI ZADARMO. ROZHODNĚ NEDOPORURUČUJI A TO FAKT NEJSME NÁROČNÝ.

Ubytování (1 / 5)

POKOJ BYL HROZNÝ. ŠPINAVÝ A NEUKLIZENÝ. PŘÍTEL BYL NAŠTVANEJ HNED OD ZAČÁTKU. RECEPČNÍMU TO ASI DOŠLO A OKAMŽITĚ NÁM VOLAL A PŘESTĚHOVAL NA JINÝ. TAM FUNGOVALA ALESPOŇ KLIMOŠKA A BYL CELKEM ČISTÝ.

Strava a stravování (1 / 5)

JELIKOŽ NAJELI EGYPŤANÉ A KRADLI JÍDLO DO TAŠEK,TAK SORTIMENT OMEZILI NA MINIMUM. KE SNÍDANI TEPLÁ ČOČKA,FAZOLE A JEŠTĚ NĚJAKÉ MÍSTNÍ HRŮZY. SNÍDANĚ A VEČEŘE BYLY ZDE A OBĚDY V JINÉM HOTELU. STRAVA KAŽDÝ DEN STEJNÁ BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

VYBAVENÍ STARÉ,TO BY SNAD ANI NEVADILO,KDYBY BYLO ČISTO. JE PRAVDA,ŽE BEZ BAKŠIŠE ANI RÁNU. JEDEN DEN JSME ZAPOMĚLI DÁT PENÍZE NA POSTEL A UŽ ZA NÁMI UKLÍZEČ BĚŽEL CO MÁME ZA PROBLÉM. NA PLÁŽI V BARU JSME TAKÉ DÁVALI A DÍKY TOMU JSME MĚLI PITÍ VE SKLE A ČISTÉM. PROSTĚ VŠUDE DÁVAT A PŘEŽIJETE I TO NEJHORŠÍ.

Pláž a moře (5 / 5)

JEDINÉ POZITIVNÍ ZDE BYLA PLÁŽ A MOŘE,I KDYŽ SE DOCHÁZELO. EGYPŤANÉ NEUMÍ PLAVAT TAKŽE BYL BAZÉN V SESTERSKÉM HOTELU PLNÝ A MOŘE PRÁZDNÉ .NEBYL PROBLÉM S LEHÁTKY,TĚCH TU BYL DOSTATEK.

Okolí hotelu (3 / 5)

NORMÁL,PROSTĚ EGYPT. ŠPÍNA VE MĚSTĚ,BORDEL A HLUK.

Celkový dojem (1 / 5)

NIKDY VÍCE.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.