Personál umí zkazit dovolenou

Recenze hotelu Tropitel Dahab Oasis **** - Egypt - Dahab - Dahab

Žádný luxus, ale hezký a čistý hotel. Krásná zelená zahrada a travnatá místa pro děti. Je to klidný hotel, žádné animace, žádné disco a žádná hudba u bazénu. Prostě klid.

Ubytování (3 / 5)

Zajímavé, postele a nábytek zděný, obložený dlaždicemi.

Strava a stravování (3 / 5)

Celou dobu stejné - ryba, kuře, rýže, hranolky, těstoviny s přísadami, zelenina a sladké. Ale dalo se z toho vykouzlit i dobré jídlo. Ovoce poskromnu. Když bylo skopové, tak úplně studené a bez chuti. Beef bylo mleté příšerně kořeněné.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Personál vám dokáže zkazit dovolenou. Pořád chtějí bakšiš, jen za to, že dělají svou práci. Máte zaplacené all inclisive a personál se tváří, jako že ho otravujete. Kolem mladých holek se točí, to by se přetrhli, ale na nás ve středním věku se utrhují. ale cpát jim každý den bakšiš, tak se máme trochu líp.

Pláž a moře (1 / 5)

V popisu hotelu zapomněli napsat, že do moře se nedostanete jinak, než přes molo. Do vody vás ale nepustí pokud jsou vlny. Za celých 14 dní bylo moře klidné jen jednou. Z pláže se dovody nelze dostat. Jsou tam balvany a když jsou vlny, tak se přes korály nedostanete bez úrazu.

Okolí hotelu (1 / 5)

Špína, nepořádek, všude odpadky i na pláži. Nikdo to neuklízí.

Celkový dojem (3 / 5)

Byla by to hezká dovolená, ale hotel je plný Rusů a Poláků, kteří se chovají, jakoby jim to tam patřilo. Platí míň, ale služby mají lepší, protože naše cestovky mají rezervované nejhorší pokoje za nejmenší ceny.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.