Prohlídka hotelu Vila Galé - moderní 4* hotel u moře

Recenze hotelu Vila Gale Santa Cruz **** - Portugalsko - Madeira - Santa Cruz

Hotel Vila Galé je hezký 4* moderně vybavený hotel, fungující od roku 2006. Leží asi 400 m od centra letoviska Santa Cruz, na letiště je to jen 5 minut jízdy. a centrum hlavního města Funchal je asi 17 km.

Ubytování (4 / 5)

Hezké, elegantně a moderně zařízené pokoje. Celkem 252 pokojů + 4 junior suity klimatizace, telefon s přímou volbou, telefon na W.C. LCD TV, CD/DVd přehrávač, rádio, vysoušeč vlasů, trezor, fax, minibar, 24hodinová pokojová služba, WiFi připojení, balkon nebo terasa.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně formou bufetu, možnost polopenze i all inclusive.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Recepce, vstupní hala, výtahy, hlavní restaurace, restaurace a' la carte, 3 bary, dětský klub, golfový klub, business centrum (za poplatek), WIFI v recepční hale (za poplatek), bazén se sladkou vodou - pro dospělé i děti, sluneční terasa s lehátky, dětský bazén a vnitřní bazén, Satsanga SPA - fitness, jacuzzi, turecké lázně, Vichy sprcha, masáže, cvičení.., čistírna, garáže.

Pláž a moře (3 / 5)

Hotel leží přímo u pobřežní promenády a kamenité pláže s molem a schůdky pro vstup do moře.

Okolí hotelu (4 / 5)

Asi 400 m od centra letoviska Santa Cruz, na letiště je to jen 5 minut jízdy. a centrum hlavního města Funchal je asi 17 km. Přímo u pobřežní promenády a oblázkové pláže, výhledy na oceán.

Celkový dojem (4 / 5)

Příjemný hotel s moderním vybavením v blízkosti Atlantiku a dobrým umístěním. Ničím mě extra nenadchnul, ale ani neodradil :-) Bohužel jsme ho navštívili až navečer, takže nepůsobil tak vesele, jako v denním světle.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.