Villa Grubišič Makarska

Recenze hotelu Vila Grubišič - Chorvatsko

Průměrné ubytování a stravování odpovídající ceně.

Ubytování (3 / 5)

Bydlení v tzv.studiu - 2 postele a přistýlka, kuchyňský kout.. Přistýlka je rozkládací lehátko, týden se na něm dá vydržet.

Strava a stravování (2 / 5)

Snídaně klasika - pečivo, máslo, uzeniny, sýry, ovocný salát...Večeře výběr ze 3 jídel, jedno z nich vždy pizza, polévka. Jídlo se volí den předem. Jídelna dost přeplněná, stravují se zde klienti různých cestovek, igelitové ubrusy, bez nápojů. Porce slušné.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Na pokoji na týden jeden malý ručník a pro tři osoby dvě roličky toaletního papíru. Klimatizace funkční, ale dost hlučná. Sprchový kout v pořádku, vždy k dispozici teplá voda.

Pláž a moře (4 / 5)

Hodně lidí, ale to musí každý, kdo jede do Makarské, čekat. Voda krásná, pláže oblázkové, čisté, k dispozici lehátka - 50 kun za den, což je docela dost. Na pláži sprcha. Poměrně bohatá nabídka vodních sportů.

Okolí hotelu (2 / 5)

Největším problémem je hlučnost. Dům stojí u velmi frekventované křižovatky. Do marketu a do pekařství dvě minuty cesty.

Celkový dojem (3 / 5)

Jednoduché ubytování i stravování.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.