Detail recenze: Hotel Vila Paškal

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Zaostrog

3/5

Janča:
Nepatříme ke klientům, kteří si stěžují, ale tento zážitek byl nad naše síly. Absolutní nezájem ze strany majitele cokoli řešit a přezíravé chování. Snažili jsme se dovolenou přežít, ale nakonec jsme odjeli dříve a zůstali 3 dny na Plitvických jezerech. Díky tomu jsme se dovolená skončila příjemně. Naše dojmy sdělujeme, abyste nenaletěli jako my na zajímavou cenu a vyhnuli se zklamání. Domy se nacházejí přímo u pláže, což je výhoda, ale je zde hodně schodů, je to takové betonové bludiště.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Musíte si dát pozor na to v jakém objektu máte rezervaci, my jsme byli v budově B, pokoj jako bunkr s výhledem do další budovy, nemožnost si řádně vyvětrat, zapáchají kanálek u posezení. Koše nikdo nevynášel celý pobyt, ručníky také neměnili, o tom, že by někdo zametal terasy, schody ani nemluvím.


Strava a stravování

Malý výběr, každý den stejné bez obměny, k snídani žádná zelenina, .. O mořských plodech k večeři si můžete nechat zdát, bez friťáku by zde asi neuvařili. Pozitivně se můžeme snad vyjádřit jen o obsluze.


Vybavení, služby a personál

Chtěli jsme si sami uklidit, to byl problém. V podstatě o cokoli jsme požádali, byl problém. Snažili jsme se být na pláži, zašli si do obchodu do centra i na jídlo.


Pláž a moře

Krásná oblázková pláž přímo před domem, trochu užší, nedokáži si představit, jak to tu vypadá uprostřed sezóny, moře čisté. V září už zapadá sluníčko dříve.


Okolí hotelu

Parkoviště si platíte zvlášť, je to kus od budovy. Dům je v příkrém svahu. Byli jsme se projít i nad magistrálou, pěkný výlet. Podél moře dojedete do Bristu nebo do centra, příjemná procházka.


Celkový dojem

Všechno se platí extra, taxa, parking, klimatizace,.. za dobré jídlo si také můžete připlatit. Na první pohled lákavá nabídka, která se nevyplatila. Pokud nechcete být zklamáni tomu objektu se vyhněte obloukem.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h