Ville Paškal

Recenze hotelu Vila Paškal *** - Chorvatsko

Byli jsme v celku spokojení je to ubytování pro nenáročné lidi, ale měli jsme čisto a jako plus hodnotím bazén se slunečníky a sezením .

Ubytování (4 / 5)

Slečna recepční skoro vůbec nerozumí česky, ale zato skvěle anglicky. Jinak s ostatním personálem se docela dobře dorozumíte.

Strava a stravování (4 / 5)

večeře byli velice chutné a velké, zato snídaně stejný sortiment celý týden tam bych viděla zlepšení. Každý den 1 druh pečiva, salámy nejlevnější co jsou a výběr nic moc jíst celý týden téměř to samé je strašné, ale bohužel v pensionech se s tímto problémem setkávám již poněkolikáté

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál super jen jsou to takový pohodáři zkrátka jako všichni v Chorvatsku nikam nespěchají. Jediný drobný problém je, že TV na pokoji má sice vstup pro USB ale film dětem nepustíte nelze.

Pláž a moře (4 / 5)

super

Okolí hotelu (4 / 5)

klidné a moc pěkné zvlášť sklaní masiv za hotelem to je nádhera

Celkový dojem (4 / 5)

Spokojenost jen služby delegáta nic moc stále spěchal a nepodal nám 100% správné informace ohledně výletů. Na každém výletě nás vždy něco překvapilo.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.