75%

Recenze hotelu Vila Perovič Club *** - Černá Hora - Bar - Sutomore

Hezká dovolená

Ubytování (4 / 5)

Pokoje uklizené, denně vysypaný odpadkový koš, ručníky měněny ob den. Vytřeno snad pouze 1x. Kuchyňka dostatečnė vybavená, WiFi připojení. Celkové zařízení starší, ale dostačující. Bydleli jsme ve vyšším patře, takže starší osoby mohou mít problém s množstvím schodů.

Strava a stravování (2 / 5)

Snídaně, výběr ze 4 druhů. Musíte si vybrat hned po příjezdu, takže další dny si nepamatujete, co jste si vybrali. O mléko do kávy si musíte požádat.Dostanete buď krabici na stůl nebo číšník naleje přímo do hrnku. Lžičku bez upozornění také nedostanete. Večeře většinou studené. Také výběr ze 4 druhů. Porce nic moc velké. Hlady neumřete . Vždy polévka, hlavní chod, "salát", dezert. Kultura stolování žádná. Chybějící příbory,sklenice. Dva obsluhující hoši se snažili, takže vynahrazovali nedostatky.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Vybavení pokoje dostačující, uklízečky vždy usměvavé, obsluha jídelny neprofesionální, ale snaživá. Šlo se domluvit. Chyběl bazén, ale ten by nebylo kde umístit.

Pláž a moře (5 / 5)

Možnost oblázkové i písečné pláže. Vybere si každý. Na pláži set 2 lehátek a slunečniku 6-10 euro. V závislosti, jak daleko ležíte od moře. Lze i mimo, jen tak na ručníku. Moře krásné, čisté. V moři oblázky, doporučuji boty. Brzdy hloubka.

Okolí hotelu (4 / 5)

Vedle hotelu rozestavěný další hotel, takže nic moc výhled. Podél moře promenáda se spoustou restaurací a obchůdků. Možnost výletů. Montenegro tour krásné.

Celkový dojem (4 / 5)

Krásné horské prostředí, čisté moře,ubytování dostačující,strava horší,ale pokud neočekáváte luxus, což ani za cenu zájezdu očekávat nelze je to příjemně strávený čas, odpočinek

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.