Za ty peníze.............................

Recenze hotelu Villa Jelena *** - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Brist

Jsme starší manželský pár a již jsme toho dost procestovali na všech možných úrovních,takže můžeme srovnávat. Za ty peníze jsme neočekávali žádný luxus a proto jsme byli mile překvapeni ,i když nedostatků bylo také dost,viz níže. Celý, celkem pohodový pobyt se o 100% otočil v den odjezdu. Už u snídaně,kterou jsme končili,nám bylo celkem výrazně naznačováno,že už tu překážíme a hlavně starší paní,která to ve vile organizuje,byla velice nepříjemná,i když po celou dobu pobytu byla velice ochotná a milá.Největším nedostatkem,který by ale měla vyřešit cestovka je to,že se autobusem odjíždí až večer a klienti se nemají kde osprchovat na cestu a musí hledat různé alternativy.Myslím si,že by dohoda s domácími na sprchu nebyla takovým problémem a klidně by si nějakou korunu každý rád připlatil !!!!

Ubytování (4 / 5)

Kdyby se pokoj alespoň jednou za týden vytřel tak by to bylo bez chyby

Strava a stravování (3 / 5)

Skromné,ale chutné

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Nebýt posledního dne tak nemám připomínek. Starší paní vedoucí nejenže vyháněla auta stávajících klientů od rána z parkoviště před vilou,ale vyházela i věci z lednice a nechtěla nás pustit do vily

Pláž a moře (5 / 5)

Moře a pláže jsou super a na rozdíl od sousedního Gradacu nejsou přelidněné,každý si tam najde,co hledá

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí upravené a čisté

Celkový dojem (4 / 5)

Nebýt posledního dne tak pobyt a služby značně vítězí nad cenou !!!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.