Dovolená

Recenze hotelu Villa Malo More - Chorvatsko - Čiovo - Arbanija

Pobyt ve Villa Malo More byl příjemný,velmi dobré ubytování, jídlo, milý personál a moře sotva 20 m. Přímo v místě kromě pár malých hospůdek není nic, ani točená zmrzlina, je lepší mít k dispozici vlastní auto na cesty do blízkého Trogiru, jinak hned u hotelu je autobusová zastávka, takže se to zvládnout i tak. Doprava autobusem se společností Vega Tour neměla chybu, řidiči byli velice ochotní, autobus pohodlný, měli jsme k dispozici i deky, všechno bylo perfektní až do chvíle, kdy jsme zjistili, že nás CK Adrialand jaksi opomněla upozornit, že autobus nejede až na místo určení, ale končí zhruba 20 minut jízdy před cílem. Byl to šok, díky péči řidičů, kteří vše zjišťovali, jsme se dozvědělii, že pro nás přijede taxi, které jsme ovšem museli zaplatit, na zpáteční cestu jsme si museli sami objednat taxi, které nás zavezlo na místo vykládky. CK nám na naši žádost slíbila, že nám platby za taxi nahradí. Zmatky kolem dopravy nám dost pokazily celkový dojem. Mirka

Ubytování (5 / 5)

Krásný, dobře vybavený apartmán, s kuchyní,2 koupelny, 2 dvoulůžkové ložnice a v obytné místnosti jeden a půl lůžko, balkon, chyběl sušák na prádlo. Vezměte si provázek a kolíčky.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaňový bufet dostačující, večeře - výběr ze dvou jídel - vždy polévka, hlavní chod, salát a dezert - velmi chutné, snad jen pestřejší nabídka zeleninových salátů.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Po celou dobu pobytu nikdo neuklízí, nemění ručníky, nedoplňují toaletní papír. Byli jsme na to upozorněni, proto jsme měli vlastní zdroje, ale není moc příjemné vézt s sebou osušky atd. Vybavení super, personál milý.

Pláž a moře (3 / 5)

Čistá, menší pláž, drobné oblázky, občerstvení - pouze nápoje, chybí menší občerstvení- palačinky, zmrzlina apod, také chybí klouzačka pro děti, trochu písku na hraní atd.

Okolí hotelu (3 / 5)

Chybí aspoň malý trh, dětská hřiště a vůbec trochu ruchu, jsou zde pouze ubytovací zařízení.Příroda je krásná.

Celkový dojem (4 / 5)

V podstatě jsme byli spokojeni, snad až příliš klidu, ale jinak se nám líbilo.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.