Překvapení a spokojenost

Recenze hotelu Villaggio Ai Pini *** - Itálie - Benátsko - Altanea

Celkově musím hodnotit jako maximální spokojenost. Dovolená se vydařila na 100 procent a není žádná zásadní nespokojenost, kterou bych musel hlásit.

Ubytování (4 / 5)

Na začátek opravdu dva malé nedostatky, které jsem již našel ve starších recenzí. Sprchový kout byl naprosto funkční, ale zasloužil by si výměnu. Druhá jsou již starší proleželé postele. Po dvou dnech jsem si již zvyknul :-). Jinak apartmán super. Měl jsem strach že bude špinavý, ale všude bylo čisto. Nevím z jakého důvodu nám byl udělen Apartmán místo pro 5 lidí tak pro 7. Takže byl obrovský a tři bálkóny. Děti svůj pokoj atd. Kuchyn opravdu minimální vybavení, ale stačilo.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava byla vlastní. Dále cca 1 km byl velký supermarket Aliper, kde se vše dalo koupit. Ceny malinko vyšší než v ČR. Místní restaurace byly super. Hodně jsme využívali možnost brát si jídlo sebou. Takže místo otravy s dětmi v restauraci jsem jídlo přinesl do apartmánu. Pizošky byly luxusní. Taktéž různé těstoviny. Průměrná cena Pizzy 9 euro.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Po celou dobu jsme personál nepotřebovali. Po příjezdu jsem se lekl zápisu do resortu, kd před recepcí bylo šíleně moc lidí. Nakonec Check in proveden cca za 45 minut. Sportovní využití maximální. Bazény byly super. Voda teplá. Super bylo, že byly zavřené bazény v čase 13:30 až 15:30. Byl absolutní odpolední klídek, kdy siděti šly odpočinout a bylo ticho. Vždy volné lehátka u bazénu.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře super, pláže velké a vždy dostatek místa. Pozvolný vstup do moře byl výhodný pro děti, které celý den nevylezly z vody.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí hotelu, jsme využívali k večerním procházkám, nákupy, animace, atrakce všeho bylo dostatek. Doporučuji večerní uličky v Caorle - úžasná Italská atmosféra. Trochu mě osobně vadilo, že v rezortu a v okolí půjčují kola a všude je spoustu cyklistů, dětí na koloběžkách a hoverboardech. Naprocházkách jsem neustále musel dávatpozor na děti, aby se nesrazily s kolem.

Celkový dojem (5 / 5)

Super krásná dovolená.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.