Villaggio Tivoli

Recenze hotelu Villas Tivoli - Itálie

Za tu cenu celkem slušné ubytování pro moc nenáročné.

Ubytování (3 / 5)

Pozor na mokrou podlahu v koupelně, strašně klouže. A jelikož zde není vanička, tak je voda po celé koupelně. WC je v koupelně před sprchou, takže buď sprchování nebo záchod. V případě, že máte přízemní bungalov, tak záchod máte pod umyvadlem, hodně málo místa. V noci je tam klid do 23 hod. je slyšet slabý hluk z Lunaṕarku. Každý apartmán má přidělené jedno místo na parkování, které je označené číslem apartmánu. Další vozidlo se musí zaparkovat na neoznačené místo, tedy pokud nejste Ital. Potom si to zaparkujete i na místo, které není vaše.

Strava a stravování (4 / 5)

Vlastní a dvakrát jsme zašli do restaurace, pěkná pizza okolo 9 E. Nebo si můžete koupit family pizzu do krabice za 10E s ohromnými okraji a 4 kolečky salámu šunky. Samozřejmě v centru (Viale Aurora) a okolí dražší. Potraviny drahé většinou jako u nás. Dražší je tam pečivo, šunka nebo brambory. K nákupu je dobrá většina obchodů nebo Vinner, který je vzdálen 1 km.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Na základě 2 hesel se můžete přihlásit k wifi, tedy jenom 2 zařízení. Aniž by jste hýbaly s mobilem nebo tabletem spojení se ztratí, třeba 3x za půl hodiny a nebude to přetížením, vypadne i v půl 2 v noci. Vrzající kliky do pokojů. V krajních bungalovech nemusí být signál vůbec. V kuchyni jsme měli mikrovlnku, plynový sporák, když došel plyn, tak ho vyměnili do půl hodiny, samozřejmě mimo siestu. V areálu jsou 2 velké a 2 dětské bazény, přes siestu a v noci zamčené.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž je cca 750 m od hlavního vchodu. Místy široká i 200 metrů a dlouhá asi 7 km s velmi jemným pískem. Proto při vlnách je voda zakalená. Často tam plave tráva, sem tam bordel, co tam sfoukne vítr. Moře teplé, pozvolný vstup, ideál pro menší děti. Slunečník a 2 lehátka za 1000,-Kč na týden.

Okolí hotelu (3 / 5)

Hned vedle je lunapark. Když nám v AZ group dávaly klíče dostali jsme mimo jiné slevové kupóny do tohoto lunaparku na pondělí, středu a pátek. V tyto dny jezdí i pirátská loď. V sousedním Lignano (cca 20 km) velký Aqaupark. Jinak jsou zde různé koncerty a další akce. 4.5 km je vzdálen maják, ke kterému je hezká procházka. Maják asi slouží jako rozhledna, ale už jsme tam byli dvakrát a pořád zavřeno, nejdřív prý televize, pak mariňáci a na internetu na jejich stránkách nepíšou, že je maják zavřený.

Celkový dojem (4 / 5)

Na plážové lenošení dostačující.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.