Detail recenze: Vincci Nozha Beach & Spa Hotel

  Tunisko, Hammamet

2/5

Ivana:
Hotel se nachází přímo u krásné písečné pláže. Hotel se pyšní 4,5hvězdy. Bohužel skutečnost je jiná, maximálně 3hvězdy. Hotel je z 60procent obsazen arabskou klientelou a dle toho to i vypadá. Bordel, špína, hluk, malý výběr jídla,fronty. všude mraky much vč.jídla.

Ubytování

Nejprve jsme po příjezdu dostali pokoj v přízemí. Plesnivý pokoj s výhledem na odpadky. Druhý den jsme sami celé odpoledne řešili výměnu s celkem neochotným personálem na recepci. V 5h se konečně povedlo a dostali jsem čistý, jednoduše zařízený pokoj v druhém patře. Úklid denně bez obtíží.


Strava a stravování

Jídlo a jídelna je nejslabší článek hotelu. Malý výběr jídla, občas spálené, velké fronty, nedostatek příborů a skleniček, malé lžičky a dezertní vidličky neexistovaly. Stolovat s Araby je nechutné. Řvou. Naberou si mraky jídla, nedojí, humus na stole a pod ním. Personál nebyl schopen tento nepořádek zvládnout. Jedna slánka na celou jídelnu. Špinavé prostírání, židle stoly. Člověk se chce , pokud najde prostřený stůl, rychle najíst a vypadnout.


Vybavení, služby a personál

Personál celkem ochotný. Úklid katastrofa, Úklid začínal v 8 šmudláním a roztíráním špinavé vody, v době kdy lidé chodili na snídani. Lehátka se nemyla nikdy.


Pláž a moře

Moře krásné, písek, pláž nikdo neuklízel. Proleželá lehátka bez matrací.


Okolí hotelu

Pár obchodů s hadrama, bordel.


Celkový dojem

V Tunisu jsem byla 7x, moje nejhorší dovolená. Asi nejhorší byla arabská klientela, která nemá žádné sociální návyky. V noci řvali na chodbě, nevychované děti, zabrané tobogány pouze pro ně,exkrement v bazénu, nekultura stolování. Rozhodně si příště vyberu hotel, kde tato klientela nebude. Chci trávit klidnou dovolenou a ne se dívat na lidi, kteří se neumí chovat.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.