Zima 2020

Recenze hotelu Wanderhotel Erika *** - Rakousko - Salcbursko - Wagrain

Pobyt se nám líbil.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování je na výborné úrovni. Sice jen tři podlaží, ale s radostí jsme využívali výtah. V pokoji chyběl snad jen ventilátor na WC. Lampička u postele svítila velice slabě a nedalo se při ní číst.

Strava a stravování (4 / 5)

Výběr jídel u snídaní i večeří byl výborný. Strava velmi chutná. U večeří k disposici dostatek zeleniny podle vlastního výběru. All inclusiv light = polopenze plus odpolední svačina - polévka, buchta a pod. Nápoje ke svačině nebyly v ceně...ale myslím, že například konvice s čajem by přišla vhod.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál hotelu je skvělý, vstřícný, příjemný. Vybavení hotelu výborné, perfektně vybavená lyžárna, kde krásně do rána uschly a nahřály se lyžařské boty. Každý den v odpoledních hodinách vyhřátá sauna.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Wagrain je výborné východisko, odkud de na lyžích člověk dostane do několika okolních destinací. Ideální podmínky i pro rodiny s malými dětmi, které se učí lyžovat.

Okolí hotelu (4 / 5)

Blízko obchod, zastávka skibusu, nedaleko je malý aqualand.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkový dojem byl positivní.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.