Wellness hotel Diana Velké Losiny

Recenze hotelu Wellness Hotel Diana *** - Česko - Olomoucký kraj - Velké Losiny

V hotelu jsme byli ubytovaní 2 dospělí a 2 děti ve věku 4,5 roku a 21 měsíců. Oceňujeme krásný výhled z apartmánu na panorama Jeseníků i dančí oboru. Pokoje každý den uklizené,nové ručníky,možnost zapůjčení dětské postýlky v plné výbavě za 50 Kč den. Hotel je v klidné lokalitě,personál velmi ochotný,vstřícný a milý. K dispozici zdarma hotelový bazén,whirlpool, 2x vnitřní dětský koutek,posilovna a 1x venkovní hřiště.Určitě ráda doporučuji.

Ubytování (5 / 5)

Každý den úklid,vynášení kosů,pro rodinu doporučuji apartmán: ložnice a druhá místnost s křesly a televizí,prosotorná předsíň s velkými skříněmi,záchod a koupelna oddělené.

Strava a stravování (5 / 5)

Snídaně i večeře formou bufetu,vždy dostatek jídla,průběžně doplńovaný. Mají zde velký výběr pečiva..bílé i cereální,sladké..kuchyně výborná. Večer servírovaná kuchařem.Pro děti k dispozici dětské nádobí i jídelní židličky.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Whirlpool k dispozici do 20h,bazén do 21h. Doporučuji celkovou thajskou masáž,paní byla velmi pečlivá,prostředí při masáži relaxační. Ostatní procedury také velmi dobré,personál ochotný,vstřícný. Oceňuji velmi dětské koutky pro děti,jsou v nich pěkné,moderní hračky,děti si tu moc vyhrály.

Okolí hotelu (5 / 5)

Čisté,upravené,jen na křižovatku nad lázeňský park to je 0,5km pěšky lesem pěšinou,nebo 1km autem po silnici.Hřiště venku u hotelu je hned vedle terásky,malé,ale pěkné. Houpačka,plastový hrad,pískoviště.

Celkový dojem (5 / 5)

Určitě doporučuji pro dovolenou a odpočinek,v okolí se dá vyrazit na výlety na místní zámek,pod kopcem je pivovar Zlosyn s výborným pivem,nedaleko rozhledna,lázeňský park,hotel Eliška s termálním bazénem s teplotou 34stupňů.Doporučuji výlet lanovkou na Dlouhé Stráně na vodní elektrárnu.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.