Klidný hotel v neklidném prostředí

Recenze hotelu Wina Holiday Villa *** - Indonésie

Nečekaně klidné a příjemné ubytování uprostřed naprosto hektické a hlučné Kuty.

Ubytování (4 / 5)

Asi jedinou nepříjemnou zkušenost jsme udělali hned při přihlašování: na recepci po nás požadovali 500.000 rupií v hotovosti anebo kreditní kartu. Tento obnos je velký,nehledě na to,že při pozdním příletu se peníze obtížně mění (hledejte v neznámém městě po nocích směnárnu!), a kurzy na letišti i v hotelu jsou značně nevýhodné. A obnos nám byl vrácen až při odhlašování z hotelu, což zase představuje problém: co s měnou, kterou vám v ČR nikdo nesmění?

Strava a stravování (5 / 5)

Snídaňový bufet byl pestrý a rychle doplňovaný. Největším plus byly hory čerstvého místního ovoce a džusů.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Všechen personál byl dokonale vstřícný a ochotný. Ze služeb jsme využili bazén, ten byl čistý a dobře udržovaný, dále bar a wi-fi. Pokoj má vlastní televizi i klimatizaci i trezor (ten byl také v ceně pokoje). Naprostá spokojenost.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž je písčitá, ideální na opalování, ale moře je kvůli velkým vlnám vhodné spíše pro surfaře. Na plavání a koupání moc není. Nehledě na to, že koupat se lze pouze ve vyznačených úsecích (červeno-žluté vlajky), a to ne vždy. Z ostatních úseků vás vyženou přísní plvčíci.

Okolí hotelu (3 / 5)

Hotel je uprostřed zástavby.

Celkový dojem (5 / 5)

S přítelkyní jsme si celý zájezd moc užili. Velice nás potěšilo, že měl hotel, i přesto, že patří do řetězce Holiday Villa, osobité kouzlo a nesl se v duchu místních zvyků a tradic.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.