Detail recenze: Hotel Žeravi Alexandria Club

  Bulharsko, Primorsko

4/5

Cena
od 9 590 Kč/os
Penny :
Letos všechno špatně ! Mraky Bulharů v hotelu, hluk, fronty na jídlo, fronty na pití, obsazená pláž, žádné volné slunečníky...není pravdy, že vyhradili prostory Čechům !!!!!! NAOPAK. A**** našla klientelu v Bulharech, takže se to určitě příští roky už nezmění.

Ubytování

obsazenost hotelu byla 90% Bulharů a 10% Čechů - a od toho se odvíjí všechno ostatní


Strava a stravování

letos velmi bídná - navíc nebyly samoobslužné pulty, ale jídlo vydával personál - a to v počtu 2 = slovy DVOU lidí na celý hotel !!! Fronty na každé jídlo na 15 až 20 minut!!! Naprosto strašné......A Bulhaři tvořili celé rodinné klany, takže jeden ve frontě a při výběru jídla jich naklusalo dalších 10.


Vybavení, služby a personál

Zhruba stejné, trochu horší než vloni - automaty na nápoje zmizely, na všechno - na každou sklenici vody jsme stáli potupnou frontu


Pláž a moře

Letos otřesné - na pláži "hlídal" Bulhar, aby místa vyhrazená Čechům nevyužívali jiní hosté. Nějaké "qér" kódy po nikom nechtěl. Směšné - že tvrdili, jak je musíme nosit na pláž a že nám zaručí slunečník.Výsledek - "kontrolor - Bulhar" "legalizoval - pokýváním" slunečníky a místa Bulharům - prostě jsme neměli šanci - bylo nutné naklusat na pláž v 8 hodin ráno a ani pak jste neměli jistotu že vám věci od slunečníku nehodí stranou.


Okolí hotelu

NIc moc - z okna se díváte na kousek moře a celý HŘBITOV....A letos navíc všechny cesty,, parkoviště a cestičky ucpané auty Bulharů, kteří tady najížděli každé ráno ve velkém počtu a obsadili kompletně celou pláž.


Celkový dojem

Letos to bylo i zadarmo drahé. SMUTNÉ, ale bohužel opravdu strašné .-...


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno