Detail recenze: Hotel Žeravi Alexandria Club

  Bulharsko, Primorsko

4/5

Cena
od 9 590 Kč/os
Lukyna:
Byly jsme spokojeni. Cesta do i z destinace byla bez zbytečného čekání. Hotel krásný, dobré jídlo, ochotný personál. Hodně bulharských klientů.

Ubytování

Měli jsme pokoj bez balkónu, byl prostorný, ručníky měnili ob den. Na pokoji byl sušák na plavky a ručníky. Bezhlučná centrální klimatizace. Velká koupelna.


Strava a stravování

V rámci covidových opatření stravu vydával personál, obvykle v počtu pěti osob. Hotel byl dost obsazen, takže byla fronta, ale opravdu kmitali, neměli jsme žádný problém s dlouhým čekáním. Strava byla chutná, dost ovoce, zmrzlina, zákusky...V baru ochotný personál, mluvící česky.


Vybavení, služby a personál

Vzhledem k velké obsazenosti hotelu byl personál dost vytížen, přesto jsme nezaznamenali žádné nedostatky.


Pláž a moře

Před hotelem kulatý bazén, obvykle poloprázdný, dalo se v něm plavat. Nikdy se nám nestalo, aby nebyla volná lehátka. Pláž kousek od hotelu, slunečníky zdarma, lehátka za poplatek. My jsme dopoledne trávili u bazénu a po obědě šli k moři, kde jsme vždy nějaký volný slunečník našli, někdy i volné lehátko. Pláž je ale dost přeplněná, protože je poměrně úzká.


Okolí hotelu

Vedle hotelu je za vysokou zdí hřbitov. Primorsko je upřímně takové nehezké město, plné lidí a trhovců. Ale kolem moře je dlouhá promenáda, kde na pobřežních kamenech jsou namalovány desítky portrétů slavných osobností, včetně Jardy Jágra, Karla Gotta a Jana Palacha. My jsme se svezli busem do Sozopolu, což je historické město, ale malebnou architekturu nečekejte.


Celkový dojem

Výborně jsme si odpočinuli.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno