Zilwa Attitude Hotel ****

Recenze hotelu Zilwa Attitude Hotel **** - Mauricius - Severní pobřeží - Calodyne

Další z řetězce hotelů Attitude. U hotelu Zilwa musím v první řadě zmínit vstup do hotelu a výhled. Jakmile vejdete do hotelu, tak se Vám otevře nezapomenutelný výhled z několika kaskádovitých bazénů na nadeleký ostrůvek a je to prostě pecka.

Ubytování (5 / 5)

Krásné, moderně vybavené pokoje jsou rozseté po poměrně velké zahradě. Pokoje jsou umístěné jedno, dvou a nebo třípodlažních vilkách. Hotel nabízí celkem 214 pokojů a je to již trošku větší komplex. Základí vybyvení každého pokoje je balkon nebo terasa, telefon, SAT TV, WiFi, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna. Ubytování je zajištěno v pokojích typu: superior, superior partial seaview, superior sea view, superior beachfront, family pokoj, family deluxe, family apartment, couple deluxe, couple junior beachfront suite, couple privilege suite.

Strava a stravování (5 / 5)

V hotelu je možné čerpat buď polopenzi nebo all inclusive. Hotel má hlavní restauraci dále několik (asi 5) restaurací, kde se podává většinou večeře a to formou menu.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

V hotelu jsou 4 bazény, z toho některé jsou jen ro dospělé osoby. Na pláži je možné využít nemotorizované vodní sporty zdarma, jako např. šnorchlování, šlapadla, kajaky, windsurfing, stand-up paddle board, vodní pólo, atd. Dále je v nabídce plážový volejbal, stolní tenis, petanque, lekce kreolštiny, tenis, venkovní kino, deskové hry, výlety lodí s proskleným dnem, fitness, dětský klub (pro děti 3-12let), WiFi, tělocvična. Za poplatek je možné využít lázeňské centrum, katamarány, kitesurfing, kola, rybolov, prádelna.

Pláž a moře (3 / 5)

Hotel má k dispozici několik menšíh pláží, plažový servis je zdarma. Mě osobně pláž nezaujala, protože je ohraničená kvůli vodním sportům. Takže není možné si moc zaplavat. Hloubka je přibližně tak po pas. Rodiny s dětmi to určitě ocení.

Celkový dojem (4 / 5)

Jedinou nevýhodou hotelu Zilwa je pro mě pláž, pokud si však chcete užít skvělé služby, super hotel a výlety, je hotel Zilwa Attitude dobrá volba

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Seniory
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.