Hotel Regina Swiss Inn Resort

  Egypt, Hurghada

4/5

Regina Swiss Inn Resort

    Egypt, Hurghada
Číslo zájezdu: 1 758 341
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Menší hotelový komplex nedaleko Hurghady nabízí menší aquapark a také skluzavky pro ty nejmenší. Na své si přijdou i potápěči, jelikož hotel disponuje i vlastním potápěčským centrem. Letiště je vzdáleno pouhých 7 kilometrů od hotelu. 
 
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.
 
Ubytování
Všechny pokoje nabízí výhled na moře nebo do zahrady a jsou moderně zařízené a klimatizované. Každý pokoj a bungalov má TV, minibar a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a také balkon či terasu. 
 
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu; pozdní snídaně, svačiny během dne. Místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje k dispozici  24 hodin. Odpolední káva, čaj zmrzlina celý den.
 
Vybavení hotelu
K vybavení objektu patří recepce, několik barů a restaurací (bufetová a italská á la carte), několik barů, internet café, diskotéka, SPA centrum, dětské hřiště, několik bazénů a aquapark.
 
Aktivity
Za poplatek letovisko zajistí vodní sporty, jako je šnorchlování, potápění a windsurfing. Můžete se také těšit na masáže, saunu nebo tureckou parní lázeň ve zpoplatněném wellness centru.
 

Základní cena zahrnuje

  • - leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 23 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • - komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta. Vízum povinné pro všechny občany ČR - platné na 30 dní.
  • - Při vstupu Egypta se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace. COVID - 19 aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV - mzv.cz/cairo/cz/viza_a_konzularni_informace/aktualne_ztizene_podminky_cestovani_do.html

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Regina Swiss Inn Resort ****
  • Lokalita dle CK: Egypt
  • Místo dle CK: Hurghada

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 758 341
dnes zavřeno

Hodnocení

43. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

4/ 5 18 recenzí


Irena leden 2020
Hotel Regina Swiss Inn Resort Hurghada. Dobrá dovolená... celá recenze


Marek Kubeš listopad 2019
Recenze na Reginu. Hotel odpovídal představám, měl krásnou a velice udržovanou zahradu. Pokoje byly trochu horší - neodtékal pořádně odpad, výhled by... celá recenze


oksana únor 2019
Doporučuju pro vsechni. vse bylo nadherhe.zahrada.plaz. stravovani .zabava, vse bylo ok. jsme tam po druhe .a zas pojedem tam . diki.... celá recenze

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Regina Swiss Inn Resort
    Egypt, Hurghada

Původní cena
19 390 Kč/os

Cena
13 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 758 341

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 390 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč