Popis

Popis hotelu Rembrandt ****

Místo

Hlavní město Thajska, thajsky nazývané Krung Thep. V centru starého města najdete nejzajímavější památky a atrakce s královskou a náboženskou tématikou. Vstaňte brzy a udělejte si výlet lodí na plovoucí trhy. Na břehu řeky uvidíte odehrávat se tradiční thajský život v celé své originalitě, který pomalu nahrazuje živoucí atmosféra trhů.

Poloha

Výhodně umístěný klasický hotel v srdci Bankoku na Sukhumvit Road. Městská doprava - skytrain a metro jsou vzdálený 300m z hotelu. Navíc je možné využít 24-hodinového "tuk tuk shuttle" zdarma. Transfer z mezinárodníí letiště Suvarnabhumi trvá 45 minut.

Ubytování

Hotel má celkem 407 pokojů. Na každém pokoji je samozřejmostí vlastní sociální zařízení, telefon s přímou volbou, satelitní/kabelová TV, minibar, fén, internet, trezor

Vybavení

4 klimatizované restaurace, konferenční prostory, parkoviště, pokojový servis, prádelna, internet, zdravotní služby, více bazénů, sauna, Spa a wellness balíčky, masáže, tělocvična, kavárny, směnárna, snackbar a množství doplňkových služeb.

Další informace

Dětská cena platí za dítě do 12 let na pokoji s rodiči bez nároku na lůžko. Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poznámka

Ubytování: superior pokoje / stravování: snídaně

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.

Hotely Bangkok