50 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Remisens Hotel Albatros ****

Popis hotelu

Krásná pláž pouze cca 50 m od hotelu. Dobré spojení do Dubrovniku.

Poloha

na okraji letoviska. Restaurace a bary cca 50 m. Obchody cca 700 m. Centrum Cavtatu cca 800 m. V hlavní sezoně autobusové spojení do Dubrovniku přímo od hotelu. Letiště Dubrovník cca 5 km.

Pláž

oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 50 m pouze přes pobřežní ulici. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 20 HRK/kus/den).

Vybavení

305 pokojů na 4 podlažích. Přijímací hala s recepcí (klimatizace červenec-srpen), restaurace, bar, obchod, výtahy. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): telefon, sat. TV, chladnička, klimatizace (červenec/srpen), trezor, fén, vana, WC a balkon s výhledem na moře.Suite (A2C/A3C): prostornější, navíc posezení, jinak stejné vybavení jako A2B.Dvoulůžkové pokoje (A2D): balkon s výhledem do zahrady, jinak stejné vybavení jako A2B.Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): balkon s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2B.Premiové dvoulůžkové pokoje (A2K/A3K): ve vyšších patrech, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2B.Joker pokoje (A2S/A2R): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkonu.Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: basketbal, boccia, stolní tenis, fitness. Animační program a večerní show. Za poplatek ve sportcentru Epidaurus: plachtění, 9 antukových tenisových kurtů (z toho 3 s osvětlením), tenisová škola. Potápění a vodní lyže od místních poskytovatelů.

Internet

internetový koutek za poplatek, WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (1.6.-31.8. uzavřen). Za poplatek: sauna, masáže.

Děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (4-18 let), dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Info

tento pobyt je bez česky hotovořícího delegáta; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

2. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

23.8.2013 | Martin
Datum pobytu: 1.8.2013
Hotel byl pro nás příjemným překvapením. Pobyt v něm můžeme doporučit.

Nejnovější recenze

5
23.8.2013 | Martin
Datum pobytu 1.8.2013
5/5 - Úžasné
Hotel byl pro nás příjemným překvapením. Pobyt v něm můžeme doporučit.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.