Hotel Remisens Premium Casa Rosa

  Slovinsko, Obala in Kras, Portorož

Remisens Premium Casa Rosa: Rekreační pobyt 3 noci

    Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Remisens Premium Casa Rosa **** leží hned vedle Premium Hotelu Metropol v jednom z nejoblíbenějších slovinských rezortů v Portoroži. Portorož (v překladu „přístav růží“). je malebné městečko s krásnými parky, moderní architekturou, sluncem zalitými plážemi, kasiny a nespočtem kaváren, restaurací a obchůdků. Hotel se nachází u pláže a několik minut cesty od centra. Je dobrým tipem pro rodiny s dětmi. Kromě krásného prostředí nabízí pestrou zábavu pro celou rodinu, možnost využívat služby v sousedním hotelu Metropol včetně vnitřních a venkovních bazénů, vířivek a saunového světa, animační programy a výbornou gastronomii.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v komfortně pokojích typu Standard Twin, Comfort Double a Suite. Součástí pokojů je balkón s výhledem na moře nebo do parku, klimatizace, koupelna se sprchovacím koutem nebo vanou, fén, LCD kabelová televize, telefon s přímou volbou, trezor, psací stůl, možnost výběru polštáře a WIFI. Pokoje typu Suite jsou prostornější (46 m²) a mají navíc možnost přistýlky. Vítají své hosty láhví vody s mísou čerstvého ovoce v den příjezdu. V pokoji Suite je také k dispozici rychlovarná konvice

Gastronomie

Bohaté snídaně a večeře si můžete vychutnat v prostorné restauraci s terasou a úchvatným výhledem na celý přístav v sousedním hotelu Metropol. Pro rodiny s dětmi jsou zde k dispozici dětské židle a dětské příbory. Milovníky dobrého jídla určitě nadchne i a la carte restaurace San Lorenzo s nabídkou středomořských specialit a exkluzivních vín. U skleničky osvěžujícího koktejlu můžete relaxovat v Lobby Baru nebo v Pool & Grill Mediterraneo Baru, který se nachází u venkovních bazénů.

Wellness centrum a bazény

Hoteloví hosté mají zdarma vstup do vnitřních a venkovních bazénů v hotelu Metropol.  Najdete zde vnitřní bazén s mořskou vodou (25 x 12,5m), tři vířivky, dva menší venkovní bazény na letní terase a lehátka a slunečníky. Za poplatek lze využít saunový svět s finskou a infračervenou saunou, kosmetický salon, masáže, fitness centrum a relaxační místnosti.

Hotelové vybavení a služby

Součástí hotelové nabídky je recepce (v hotelu Metropol), hotelový trezor na recepci, prodej denního tisku a suvenýrů, obchůdek s oblečením, kadeřnictví, služba praní a čištění, fax a kopírka, internetový koutek a internetové připojení WIFI

Sport a rekreace

Pro milovníky aktivního odpočinku je k dispozici půjčovna kol. Poblíž hotelu se nachází sportovní stadion, tenisové kurty, mini golf, dva basketbalové hřiště a volejbalové hřiště. V okolí dále najdete Casino „Portorož“ v hotelu Metropol s nejdelší tradicí ve Slovinsku a akvapark. V létě se v hotelu pořádají sportovní programy včetně vodního aerobiku, Nordic Walking, Pilates, jógy nebo stolního tenisu. Pro děti ve věku od 4 do 12 let je připraven animační program  Mini Clubu (tematické dny, dílničky, mini disco)

Zvířata

Vaši domácí mazlíčci jsou v hotelu vítáni. Za ubytování se zvířetem se účtuje poplatek.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze, vstup do vnitřních a venkovních bazénů v hotelu Metropol (vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou, 3 vířivky s mořskou vodou, dva venkovní bazény na letní terase, lehátka a slunečníky), vstup na pláž Metropol (otevřená od 15.6.-15.9. - plavecký bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky), animační program pro děti (15.6.-15.9.), účast na sportovních programech, WIFI,

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši 2,5 € (dospělá osoba) / den, 1,25 € (dítě 7-18 let) / den, poplatek za parkování v garáži 14 € / noc

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Remisens Premium Casa Rosa: Rekreační pobyt 3 noci ****
  • Lokalita dle CK: Slovinsko
  • Místo dle CK: Portorož

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 809 850
dnes zavřeno

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Remisens Premium Casa Rosa: Rekreační pobyt 3 noci
    Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož

Cena
6 370 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 809 850

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 370 Kč

Pojištění

cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč