Přímo u pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Residence Baia La Ruota ****

Vybavení

venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, wi-fi, pes zakázán, TV, klimatizace,

Popis

Residenza Baia La Ruota se nachází v městečku Bordighera, přímo na pláži, cca 3 km od centra, 2 km od nákupního střediska a cca 20 km od francouzských hranic. Nedaleko residence prochází železnice.
V areálu je k dispozici bazén pro dospělé (cca 12 m x 5,5 m) a bazének pro děti (v provozu podle počasí cca od začátku července). Dále mohou klienti využívat soukromou pláž (cca od poloviny června) a Wi-Fi internet na recepci. Ubytování je v přízemních domcích, které jsou obklopené olivovníky a nacházejí se přímo na pláži (první domky jsou od ní vzdáleny cca 3-5 m). K dispozici jsou buď apartmány se zahrádkou nebo výhledem na moře. Apartmány jsou standardně vybaveny, všechny se sociálním zařízením, kuchyňským koutem, TV a centrálně řízenou klimatizací. Některé mají navíc pračku nebo myčku.
Na vyžádání možnost kratších pobytů (minimálně 3 dny, za příplatek).
V případě pozdního příjezdu po 20:00 je požadován poplatek 20 €/apartmán.

Typ Mono 2 mono(2)

obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, terasa nebo zahrádka, cca17-25 m2.

Typ Bilo 4 bilo(4)

obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, koupelna, zahrádka, cca 30-48 m2.

Typ Trilo 6 trilo(6)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou, třílůžkový pokoj (dvoulůžko + horní palanda), pokojík s palandou, koupelna a terasa s výhledem na moře, cca 54 m2.

Typ Bilo Large bilo(4)

obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, koupelna, terasa s výhledem na moře, cca 40 m2.

Vzdálenost k moři: 5[m]

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Residence Baia La Ruota ****