Hotel Residence Borgo Mondragon

  Itálie, Benátsko, Lazise

BORGO MONDRAGON

  Itálie, Lago di Garda, Lazise
Cena od
12 498 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 500 701
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

zrekonstuovaná rezidence obklopená zelení se nachází nedaleko města Lazise. Ideální místo pro oddych a relaxaci, ale zároveň dobrý výchozí bod pro turistiku, cyklistiku a prohlídku památek.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízené, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace. B4 Classic (45 m2, max. 4 osoby, přízemí) - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkladacím dvojlůžkem, terasa. B4 Comfort (45-55 m2, max. 4 osoby) - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkladacím dvojlůžkem. Nachází se v 1. nebo 2. patře, některé jsou dvoupodlažní. B4 Plus (45-55 m2, max. 4 osoby, v přízemí) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkladacím dvojlůžkem, terasa. Některé apartmány jsou dvoupodlažní. B4 Top (45-55 m2, max. 4 osoby, dvoupodlažní apartmán) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkladacím dvojlůžkem, terasa. C6 Comfort (55-65 m2, max. 6 osob, v podkroví) ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkladacím dvojlůžkem. C6 Plus (55-65 m2, max. 6 osob, v 1. patře) ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkladacím dvojlůžkem. C6 Top (55-65 m2, max. 6 osob, v přízemí) ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkladacím dvojlůžkem, terasa.

Postýlka

na vyžádání, do 3 let, zdarma.

Služby

recepce, zahrada, bazén pro dospělé a pro děti, Wi-Fi (u recepce), barbecue, prádelna (za poplatek), dětské hřiště, půjčovna kol. Na recepci možnost zakoupení vstupenek do zábavních parků - Gardaland, Movieland Park, Parco Natura Viva, Parco Giardino Siurta.

Parkování

1 místo/apartmán.

Vzdálenost od jezera

1,5 km Lazise.

Pláž

oblázková

Zvíře

nepovoleno.

Základní cena zahrnuje

V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu), spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky.

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa

cca 2 €/osoba od 14 let/den.

Nepovinné příplatky: výměna ložního prádla 9,50 €/osoba, výměna ručníků 9,50 €/osoba. Kauce: 80 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: BORGO MONDRAGON
  • Lokalita dle CK: Lago di Garda
  • Místo dle CK: Lazise

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Borgo Mondragon ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 500 701
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-borgo-mondragon-lago-di-garda-italie-z1500701/1053389321/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

BORGO MONDRAGON
  Itálie, Lago di Garda, Lazise

Cena od
12 498 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 500 701

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
49 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč