400 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Casale Cilento

Charakteristika

rezidence postavená v roce 2013 se nachází na klidném místě místní části Licinella, která je nedaleko vyhledávané archeologické zóny.

Ubytování

apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, balkon/ přízemní terasa. B4/5 (max. 5 osob, na přízemí): ložnice s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, přízemní terasa. B6 (max. 4 dospělé osoby a 2 děti, v 1. patře): ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, balkon.

Postýlka

na vyžádání.

Služby

dětský koutek, společenská místnost, pračka a sušička (za poplatek).

Parkování

u rezidence.

Vzdálenost od centra

v centru části Licinella, Paestum 2,5 km.

Vzdálenost od pláže

300 m.

Pláž

písečná, plážový servis možno dokoupit na místě.

Zvíře

nepovoleno.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Kampánie