Popis

Popis hotelu Residence Corte Dei Venti ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Corte dei Venti leží 6 km od písčité pláži. Hotel se nachází ve městě Budoni, nabízí 18 a v roce 2015 prošel renovací K dispozici je klimatizace. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce. Personál tohoto 2 podlažního hotelu mluví anglicky, italsky a francouzsky. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší půjčovna kol, automobilů a motocyklů. K dispozici je sezónně otevíraný sladkovodní bazén s odděleným dětským bazénkem. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke supermarketům a autobusovým zastávkám. Z hotelu je dostupné disko (6 km) a obchodům (6 km). Hotel zajišťuje potřeby tělesně postižených hostů tímto vybavením: koupelny vhodné pro vozíčkáře. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: žehlení, službu probuzení a služby prádelny. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 08:00 - 13:00 a 15:00 - 20:00.

Stravování:

Během dne je také k dispozici bufet.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Sardinie

Hotel San Paolo

Hotel San Paolo ***, Itálie, Sardinie

letecky all inclusive (light all inclusive)