Popis

Popis hotelu Residence Corte Dei Venti ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Corte dei Venti v Budoni na 2 podlažích, nabízí 18 pokojů a v 2 budovách. Hotel je situován 6 km od písčité pláže. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce a klimatizace. Personál tohoto 2 podlažního hotelu mluví italsky, francouzsky a anglicky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení motocyklu, automobilu či kola. K dispozici je sezónně otevíraný sladkovodní bazén s odděleným dětským bazénkem. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke autobusovým zastávkám a supermarketům. Vzdálenosti z hotelu: obchodům (6 km), disko (6 km) a letiště OLB (34 km). Staráme se o potřeby hostů s tělesným postižením a hotel zajišťuje přítomnost tohoto vybavení: koupelny vhodné pro vozíčkáře. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí služby prádelny, službu probuzení a žehlení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 08:00 - 13:00 a 15:00 - 20:00.

Stravování:

Během dne je také k dispozici bufet.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Sardinie