Hotel Residence De La Mariute

Itálie, Benátsko, Bibione Spiaggia

Residence De La Mariute s bazénem

  Itálie, Benátsko, Bibione, Bibione Spiaggia
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

v centrální části Bibione, 150 m od pláže.

Ubytování

apartmány typu bilo pro 5 osob –  kuchyňský kout s dvougaučem (nebo palanda), ložnice s manželskou postelí, rozkládacím křeslem , klimatizace.

Vybavení

parkoviště, bazén, výtah.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence De La Mariute
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 473 579
dnes 7.30–17 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.