600 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Edy ***

Poloha:

residence s panoramatickým výhledem se nachází v blízkosti pěší zóny, která láká svými obchůdky, restauracemi a noční zábavou, cca 500 m od moře a 1 km od centra letoviska Imperia. Letovisko Impera se nachází pouhých 30 km od slavného San Rema. Zvířata nejsou povolena.

Vybavení residence:

recepce, bar, bazén s terasou (15.06.-25.09. - s ohledem na počasí), whirpool (za poplatek) a solárium, tenisový kurt (za poplatek), parkoviště (omezená kapacita).

Ubytování:

moderně a funkčně zařízené apartmány pro 2-4 osob s vlastním sociálním zařízením, TV, telefon, balkon nebo terasa.
MONO 2 - obývací pokoj s rozkládacím divanem, kuchyňský kout.
MONO 3 - obývací pokoj s rozkládacím divanem a 1 samostatné lůžko, kuchyňský kout, 2 soc. zařízení.
BILO 4 - obývací pokoj s rozkládacím divanem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, 2 soc. zařízení. Některé apartmány mohou mít ložnici bez oken, pouze s malým oknem do obývacího pokoje.
TRILO 4 - obývací pokoj s rozkládacím divanem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s 1 lůžkem.

Stravování:

vlastní.

Pláž:

písečná volná pláž cca 500, pláž s možností plážového servisu za poplatek cca 1000 m od residence.

Sport a zábava:

plážový volejbal, vodní sporty, bazén. Možnost výletů do okolí: San Remo, Monaco, Monte Carlo, Janov, mořské jeskyně, starobylé městečka, mořské akvárium v Janově atd.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Ligurie