200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Giotto

Poloha:

dvoupatrová residence se rozprostírá v nádherné zeleni cca 200 m od pláže, zhruba 10 minut od centra letoviska Lido Adriano. V letovisku Lido Adriano se nachází plno nákupních možností, zábavy a sportovních možností.

Vybavení residence:

společná zahrada, parkování (1 místo/apt.).

Ubytování:

TRILO 6 - obývací pokoj s rozkládacím divanem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, vlastní soc. zařízení, balkon.

Stravování:

vlastní.

Pláž:

písečná pláž je vzdálená cca 200 m od residence, plážový servis za poplatek.

Sport a zábava:

vodní sporty, půjčovna kol, individuální výlety do okolí - Ravenna, Mirabilandia (největší zábavní park v Itálii), San Marino, Aquafan, Cesenatico atd.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Emilia Romagna