30 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Residence Hameau Du Mottaret ***

Popis hotelu

V blízkosti sjezdovek. Apartmány pro více osob.

Poloha

u lyžařského střediska Méribel v oblasti 3 Vallées, v nadmořské výšce 1800 m. Centrum cca 1 km. Obchody v docházkové vzdálenosti.

Vybavení

270 apartmánů. Recepce a výtah. Lyžařské skříňky.

Ubytování

jednopokojové apartmány (F4F): až pro 4 osoby, cca 27 m2, s kuchyňkou (plyn./el. sporák, chladnička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), vanou, WC, balkonem. Dvoupokojové apartmány (F5F): až pro 5 osob, cca 30 m2, se stejným vybavením jako F4F. Dvoupokojové apartmány (F6F): až pro 6 osob, cca 40 m2, mezanin, navíc se sprchou, jinak se stejným vybavením jako F4F. Třípokojové apartmány (F7F): až pro 7 osob, cca 43 m2, duplex, navíc se sprchou, jinak se stejným vybavením jako F4F.

Stravování

bez stravy.

Internet

WiFi za poplatek.

Děti

dětská herna.

Info

parkování: garáž cca 55 €/týden (rezervace předem),
domácí zvíře: cca 50 €/pobyt (rezervace předem),
lázeňská taxa: cca 1 €/osoba/den, platba na místě (děti do 17,9 let zdarma),
cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, ložní prádlo,
vzít s sebou: stolní prádlo, ručníky (ručník případně k pronajmutí na místě za cca 7 €). Závěrečný úklid provádí host nebo mu bude účtováno cca 58 €,
na místě se platí: kauce cca 300 €/objekt/pobyt, ekologická daň cca 0,20 €/osoba/den,
příjezd/minimální délka pobytu: sobota/7 nocí,
začátek/konec nájmu: 17/10.00 h.,
platba kartou: VISA, MasterCard.

Info pro lyžaře

Vlek: cca 20 m
Sjezdovka: cca 20 m

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Hotely Rhône-Alpes