600 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Residence Hotel Felix ***

Charakteristika

pěkná rezidence obklopena zelení je vhodná pro rodinnou dovolenou.

Ubytování

apartmány jsou účelně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, některé apartmány mají verandu nebo balkon. Některé apartmány s kuchyňským koutem na kryté verandě. Na vyžádání apartmán s bezbariérovým vstupem. A2: (max. 2 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a kuchyňským koutem. B3/4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem. Nebo ložnice s dvojlůžkem, denní místnost se dvěma lůžky, příp. s patrovým lůžkem, kuchyňský kout na kryté verandě. C6: (max. 6 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s patrovým lůžkem a kuchyňským koutem.

Postýlka

na vyžádání.

Služby

recepce, bar. Klubová karta, kterou je nutno při příjezdu zaplatit, zahrnuje: Wi-Fi na recepci, TV místnost, bazén, fitness, tenisový kurt, stolní tenis, dětský koutek.

Parkování

kryté parkoviště u rezidence (zdarma).

Vzdálenost od centra

Tropea 6 km.

Vzdálenost od pláže

500 m. Na pláž Grotticelle jezdí v pravidelných časech minibus (za poplatek € 3,-/osoba/ zpáteční lístek).

Pláž

písečná (bílý písek) s kamínky, plážový servis možno dokoupit na místě.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, € 50,-/ pobyt.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Kalábrie