300 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Residence Italia ***

Obecné informace

Standardně vybavené a poměrně prostorné apartmány žádané typologie mono pro 1- 4 osoby, umístěné všechny v jednom domě přímo v centru Tarvisia. K dispozici 7 apartmánů pro 19 osob + 3 přistýlky: 1x mono 1, 2x mono 2, 2x mono 3, 2x mono 4. V přízemí domu se nachází stejnojmenná restaurace.

Poloha

Tarvisio, skiareál Tarvisio – 300 m, skiareál Monte Lussari – 3,5 km, centrum Tarvisia – 0 m

Vybavenost kapacity

Restaurace, úschovna lyží, vyhrazené venkovní parkování

Popis ubytování

Mono 1 - obývací pokoj s 1 lůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení
Mono 2/3 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a se 2 či 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení (v některých apartmánech je kuchyňka částečně nebo zcela oddělena od obývací části), možnost 1 přistýlky pro děti do nedovršených 12 let
Mono 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a se 4 samostatnými lůžky nebo 2 samostatnými lůžky a palandou, sociální zařízení

Vybavenost apartmánu:
TV, mikrovlnná trouba, internet WI-FI

Poznámka: na vyžádání zajistíme i jinak zkrácené pobyty minimálně však na 3 noci, s výjimkou vánočních svátků, kdy lze objednat minimálně 4 noci; nástupní dny jsou kterékoliv kromě úterý a středy.

Skipas


 

Příplatky

» Ložní a koupelnové prádlo (nepovinné): 300 Kč/os
» Přistýlka (k dispozici 3 do apartmánu mono 2/3 pro osobu do 11,99 let): 350 Kč /os./noc
» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Friuli Venezia Giulia