160 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Monte Pucci

Popis hotelu

Charakteristika: rezidence je postavena ve středomořském stylu, nachází se na okraji zátoky Peschici, v klidném místě plném středomořské zeleně (směrem od San Menaia). Je vhodná pro nenáročnou rodinnou dovolenou. Vzdálenost hotelu od centra je 2 metrů.

Ubytování

Ubytování: všechny apartmány jsou standardně vybaveny, vždy s kuchyňským koutem, SPR+WC, veranda nebo terasa.

Hotelové služby

Vybavení a služby: bar, restaurace, pizzerie.

A3: studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a jedním lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, veranda.

B4: ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, terasa.

C5/6: ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, terasa.

Parkování: 1 místo/ apartmán zdarma.

Postýlka: možno vzít vlastní postýlku (do max. počtu osob).

2/8-30/8 pobyt minimálně 2 týdny

Vzdálenost hotelu od moře je 100 metrů.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.