1000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Residence Negritella

Charakteristika

rezidence se nachází v centru Cavalese. Zastávka skibusu přímo na recepci, 900 metrů od lyžařského svahu.

Ubytování

apartmány zařízení v typickém horském stylu, vždy s plně vybaveným kuchyňským koutem, myčka nádobí, SPR + WC, fén, TV/SAT. POZNÁMKA ke složení: složení lůžek v apartmánech se může lišit oproti popisům níže. C6: (max. 6 osob) ložnice se dvojlůžkem, další ložnice se dvěma lůžky (může být i patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout. D8: (max. 8 osob) dvě ložnice s dvojlůžkem, další ložnice se dvěma lůžky (může být i patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout.

Postýlka

není k dispozici.

Služby

lyžárna, prádelna (na žetony).

Parkování

v garáži (1 místo/apartmán/zdarma).

Vzdálenost od centra

200 m.

Zvíře

povoleno malé, na vyžádání, za poplatek 20 €/pobyt.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 900 m sjezdové tratě Cavalese - Alpe Cermis, 11 km sjezdové tratě Pampeago - Ski Center Latemar Vzdálenost od běžeckých tratí: 1,5 km běžecké tratě Cavalese. Vzdálenost od skibusu: 50 m. Lyžařské školy: 800 m Cavalese. Půjčovna lyží: 800 m Cavalese. Úschovna lyží: veřejná úschovna lyží Cavalese, za poplatek od 2 €/os./den.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige