300 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Residence Paolo ***

Poloha

Rezidence se nachází nedaleko centra Aprici, asi 280 m od sjezdovek. Skibus staví přímo před rezidencí. Nedaleko je umístěn supermarket.

Ubytování

Pěkné ubytování v prostorných studiích a apartmánech typu MONO, BILO a TRILO pro 3 - 6 osob. MONO pro 2 - 3 osoby: obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a další rozkládací pohovkou nebo křeslem pro 1 osobu, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, balkón, většina studií má TV. BILO pro 2 - 5 osob: ložnice s manželskou postelí a 2 dalšími lůžky nebo palandou, obytná místnost s nebo bez gauče, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, většina pokojů má TV a balkón. TRILO pro 3 - 6 osob: ložnice s manželskou postelí a 2 rozkládacími křesly, druhá ložnice s palandou, menší místnost s rozkládacím lůžkem pro 1 os., obytná místnost se sedací soupravou a kuchyňským koutem, TV, vlastním soc. zařízením, dva balkóny - jeden s výhledem na svah, druhý na centrum Aprici.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní a večeří.

Vybavení a služby

Úschovna lyží, venkovní parkování (zdarma u rezidence).

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Lombardie