Popis

Popis hotelu Residence Paradise

Poloha

Nově zrekonstruovaná rezidence se nachází ve vzdálenosti cca 500 m od centra Riva del Garda a ve vzdálenosti cca 300 m od jezera Lago di Garda. Parkování v oploceném areálu residence. Supermarket ve vzdálenosti 200 m.

Vybavení pokojů

Apartmány pro 2-5 osob: Obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a jedním lůžkem. Ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení, balkon.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Ideální místo k výletům za přírodou pěšky, autem či na kolech. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu zábavního parku GARDALAND. Výborné podmínky pro rybolov na jezeře či místních řekách.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Residence Paradise