50 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Pinetina ***

Charakteristika

komplex dvoupatrových vilek (každá s 8 apartmány) leží na severním okraji letoviska, na klidném místě. V blízkosti prochází železnice.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC.
B4/5: (max. 5 osob) (v přízemí) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, zahrádka. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).
C6/7: (max. 7 osob, dvoupodlažní apartmán) v 1. patře - ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon. V otevřeném podkroví - ložnice se dvěma lůžky, SPR+WC. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Dětská postýlka

na vyžádání, € 20,-/ týden, příp. možno vzít vlastní.

Parkování

v okolí domu.

Vzdálenost od centra

2,5 km, obchod 500 m.

Vzdálenost od pláže

30 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, část pláže volná. Speciální cena plážového servisu při objednání současně s pobytem (platba na místě).

Zvíře

povoleno, na vyžádání, zdarma.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

4. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

4.8.2017 | Pohoda
Datum pobytu: srpen 2016
Celkový dojem je úžasný. Příště se určitě vracime. Večer klid na balkoně, odpoledne na pláži a ráno na hotelu.

Nejnovější recenze

5
3.8.2015 | Marie
Datum pobytu červenec 2015
5/5 - Úžasné
Velice příjemně strávená dovolená. Rádi se sem vrátíme.
5
22.7.2015 | Eva
Datum pobytu červenec 2015
5/5 - Úžasné
Pro naši rodinu opravdu úžasná dovolená, původně jsme zvažovali ubytování v hotelu v centru, ale tady byl úžasný klid a zeleň všude kolem, takže jsme se nakonec rozhodli opravdu dobře. Zaznamenali jsme jediný mínusek a to rušivé projíždění vlaků 160 km/h kousek za rezidencí, ale i na to se dalo zvyknout..
2
11.9.2013 | mamusa
Datum pobytu září 2013
2/5 - Horší
jezdime každý rok uz mnoho let ale tohle byla hruza

Abruzzo

Abruzzo (někdy také v plurálu Abruzzi) je oblast ve střední Itálii. Sousedí s Marche na severozápadě, Umbrií na západě, Laziem na jihu, Molise na jihovýchodě a Jaderským mořem na východě. Oblast má rozlohu 10 794 km² a 1,3 miliónu obyvatel. Hlavním městem je L'Aquila. Oblast se rozděluje na 4 provincie: L'Aquila, Teramo, Chieti a Pescara. Tato oblast je bohatá na přírodní krásy i historii, ale teprve začíná být objevována turisty. Před sjednocením Itálie tvořila oblast nejsevernější část Království obojí Sicílie. Oblast Abruzz je bohatá na rozmanitou a vzácnou floru a faunu, jako je například Medvěd Hnědý, Vlk Apeninský nebo Kamzík Abruzzský.

Popis byl převzat z katalogu CK ITALIA ONLINE.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Residence Pinetina ***