Popis

Popis hotelu Residence San Pietro

Charakteristika

SAN PIETRO je malá rezidence, kterou tvoří 3 nové apartmány TRILO. Leží cca 3 km od sjezdovek Bormio 2000, do centra Bormio to je 5 km.

Ubytování

standardně zařízené apartmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, některé s balkonem, Wi-Fi. C6: (max. 6 osob) ložnice se dvěma lůžky, malá ložnice se dvěma lůžky (může být patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout.

Postýlka

není k dispozici.

Služby

Wi-Fi.

Parkování

u rezidence (zdarma, do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

5 km Bormio.

Zvíře

nepovoleno.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 3000 m sjezdové tratě Bormio, část Bormio 2000. Vzdálenost od běžeckých tratí: 4 km Bormio Vzdálenost od skibusu: není. Lyžařské školy: 3 km Bormio. Půjčovna lyží: 3 km Bormio. Úschovna lyží: není.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Lombardie