200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Schubert ***

Charakteristika

apartmánová rezidence v klidné zelené části Riviera, blízko pláže.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízené, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, pračka, mikrovlnná trouba, klimatizace, 2x balkon. B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, 30 €/ pobyt, do max. počtu osob.

Služby

bazén, výtah.

Parkování

1 místo/ apartmán.

Vzdálenost od centra

250 m.

Vzdálenost od pláže

150 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě, část pláže volná.

Zvíře

povoleno (do 20 kg), na vyžádání, za poplatek 30 €/ pobyt.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.