5000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Residence Sonnenschein ***

Vybavení

pes povolen, TV, topení,

Popis

Apartmány v různých vilkách v obcích Villabassa (check in 17 - 20, check out 10) a Colle de Casies (check in 19 - 20, check out 10), cca 10 km od rakouských hranic a 5 km od městečka Dobbiaco. Městečka Villabassa a Colle de Casies jsou od sebe vzdálené přibližně 7 km. Všechny apartmány jsou zařízené v tyrolském stylu a nabízí pohodlí a hřejivou atmosféru, některé mají balkon. Lyžařský areál Dobbiaco - Toblach má k dispozici přes 50 km sjezdových tratí různých obtížností a více než 100 km speciálních stop pro příznivce běžeckého lyžování.
Cca 200 m od apartmánů Villabassa se nachází vlaková stanice odkud Skipusterial Express, dovozí klienty do stanici Perca poblíž sjezdovek.

Mono2 mono(2)

obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací dvoulůžko, koupelna. Max. 2 osoby.

Mono4 mono(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě rozkládací dvoulůžka nebo rozkl. dvoulůžko + dvě přistýlky, koupelna.

Bilo4 bilo(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma přistýlkami, dvoulůžková ložnice, koupelna.

Bilo 5/6 bilo(6)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími dvoulůžky nebo rozkl. dvoulůžkem + dvě přistýlky, dvoulůžková ložnice, koupelna. Max. 6 osob.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige