5000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Residence Sonnenschein ***

Vybavení

pes povolen, TV, topení,

Popis

Apartmány v různých vilkách v obcích Villabassa (check in 17 - 20, check out 10) a Colle de Casies (check in 19 - 20, check out 10), cca 10 km od rakouských hranic a 5 km od městečka Dobbiaco. Městečka Villabassa a Colle de Casies jsou od sebe vzdálené přibližně 7 km. Všechny apartmány jsou zařízené v tyrolském stylu a nabízí pohodlí a hřejivou atmosféru, některé mají balkon. Lyžařský areál Dobbiaco - Toblach má k dispozici přes 50 km sjezdových tratí různých obtížností a více než 100 km speciálních stop pro příznivce běžeckého lyžování.
Cca 200 m od apartmánů Villabassa se nachází vlaková stanice odkud Skipusterial Express, dovozí klienty do stanici Perca poblíž sjezdovek.

Mono2 mono(2)

obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací dvoulůžko, koupelna. Max. 2 osoby.

Mono4 mono(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě rozkládací dvoulůžka nebo rozkl. dvoulůžko + dvě přistýlky, koupelna.

Bilo4 bilo(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma přistýlkami, dvoulůžková ložnice, koupelna.

Bilo 5/6 bilo(6)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími dvoulůžky nebo rozkl. dvoulůžkem + dvě přistýlky, dvoulůžková ložnice, koupelna. Max. 6 osob.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Trentino - Alto Adige