20 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Torre Saracena

Poloha

areál přízemních apartmánů je situován v klidném prostředí v udržované zahradě pouze 20 m od pláže.

Vybavení

snack bar s možností stravování, WI-FI, dětský koutek, internetový koutek, pračka.

Ubytování

typ BILO 4 - jedna 2 lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, typ BILO 4 Superior - jedna ložnice s manželskou postelí, útulný obývací pokoj s rozkládacím gaučem, typ TRILO 6 - jedna ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, druhá ložnice se dvěmi samostatnými lůžky (na vyžádání poschoďová postel a samostatné lůžko), typ TRILO 7 - jedna ložnice s manželskou postelí a poschoďovou postelí, druhá ložnice s poschoďovou postelí a samostatným lůžkem, typ QUAD 8 - dvě ložnice s manželskou postelí, jedna ložnice se dvěma samostatnými lůžky a poschoďovou postelí, vždy plně vybavený kuchyň. kout (rychlovarná konvice, sporák, lednice, mrazák), koupelna, veranda.

Stravování

vlastní.

Pláž

písčitá/kamenitá, cca 20 m, vhodná pro děti.

Sport

tenisový kurt, plážový volejbal, hřiště na fotbal, stolní tenis, bocce, půjčovna jízdních kol, 2x až 6x týdně zábavné programy (živá hudba. karaoke, taneční kurzy), dětský koutek.

Doplňující informace

povinná úhrada v místě: Klubová karta Silver (od 28.5. do 30.7. a od 27.8. do 1.10.) do 4 let: zdarma, od 4 do 11 let: 10 EUR/týden, od 11 let: 20 EUR/týden, zahrnuje: plážový servis (2 lehátka+slunečník/apt.), 1x jízdní kolo/apt., sporty, živá hudba, kurzy tanců, barbecue (na vyžádání na místě), Klubová karta Gold (od 30.7. do 27.8.) do 4 let: zdarma, od 4 do 11 let: 20 EUR/týden, od 11 let: 35 EUR/týden, navíc zahrnuje celodenní animace pro děti - mládež -seniory, při pobytu na 14 dnů 2.týden karta zdarma, povinný poplatek za závěrečný úklid za apartmán: BILO/TRILO - 35 EUR, QUAD. - 45 EUR. Klimatizace v ložnici za poplatek 65 EUR/týden, WI-FI - 20 EUR/týden.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Kalábrie