Popis

Popis hotelu Residence Varet

O ubytování

Rezidence Varet** v části Arc 2.000, vzdálená cca 200 m od vleků, sjezdovek a obchodní zóny.

Stravování

Vlastní.
Ve středisku jsou obchody i restaurace.

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

Delegát CK

V rezidenci působí česky mluvící delegát CK.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených studií v den odjezdu je nutné do 9 hodin.

Skipas

6denní skipas pro oblast LES ARCS (200 km) v ceně zájezdu. (Les Arcs/Peisey/Vallandry). Navíc 1 den v La Plagne.6denní skipas PARADISKI: Les Arcs + La Plagne (425 km) neomezeně za příplatek, navíc 1/2 dne v Les Arcs (od 12.30 hodin v den příjezdu).

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Hotely Rhône-Alpes