100 m od pláže | Typ pláže: kamenitá

Popis

Popis hotelu Residence Vela Club

Vybavení

bazén, parkovací místo, zvířata povolena, zahrádka, terasa/balkón,

Popis

Příjemná residence s bazénem se nachází nedaleko centra Lido del Sole a 3 km od historického městečka Rodi Garganico. Apartmány jsou obklopeny zelení a nachází se 100 m od pláže. V blízkosti je také aquapark. Klientům je zde k dispozici bazén se slunečníky a lehátky, sportovní hřiště, dětský koutek, parkoviště, v červenci a srpnu je zde také bohatý animační program. Klubová karta je za poplatek 45€/týden. Jsou zde povolena menší zvířata za poplatek 25€.

Typ B3

bilo(3) obývací pokoj s jedním lůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, veranda nebo balkón.

Typ B5

bilo(5) obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, terasa nebo veranda. Tento apartmán může být i patrový. 5. lůžko za příplatek, viz ceník.

Typ C6

trilo(6) obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, veranda nebo terasa. Možnost 6.lůžka za příplatek, viz ceník.

Typ C4/B

trilo(4) Bungalov. Dvě dvoulůžkové ložnice (v jedné 2 oddělená lůžka na způsob palandy - doporučujeme spíše pro děti), kuchyňka, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem. Jednodušší vybavení.

Typ C7

trilo(7) Bungalov - dřevěná chatka. Obýací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyňský kout, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem. Možnost 7.lůžka za příplatek. Moderně zařízeno.

Vzdálenost k moři: 100[m]

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Apulie