5000 m od pláže

Popis

Popis hotelu Residence Villa Nicole

Charakteristika

velmi hezká zrekonstruovaná rezidence leží v jedné z nejkrásnějších oblastí severní části jezera Garda. Doporučujeme pro ty, kteří hledají klidné místo pro svou dovolenou a rádi poznávají okolí.

Ubytování

apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi připojení. B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. B5: (max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, nika s lůžkem, kuchyňský kout. C7: (max. 7 osob) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se třemi lůžky (patrová postel), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, € 5,-/ den.

Služby

recepce, Wi-Fi připojení (zdarma), výtah. Možnost využívaní wellness centra v hotelu Liberty (za poplatek). Hotel se nachází v Riva del Garda (cca 5 km). Tenisové kurty (cca 1 km, za poplatek). Půjčovna kol (cca 500 m, za poplatek).

Parkování

malé parkoviště u rezidence, další místa na určeném veřejném parkovišti (zdarma).

Vzdálenost od centra

200 m.

Vzdálenost od jezera

5 km.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, € 5,-/ den.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Trentino - Alto Adige