Hotel Resort Funtana

  Chorvatsko, Istrie, Funtana

4/5

Hotel FUNTANA

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Funtana
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel FUNTANA

Poloha

komplex čtyř pavilonů v zeleni, v klidném prostředí, cca 3 km od Vrsaru.

Vybavení a služby

restaurace, aperitiv bar, směnárna, sejf, terasa, WI-FI v celém areálu ZDARMA, parkoviště ZDARMA.

Ubytování

klimatizované 1-2lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, typ 2+2 FAMILY - dva 2lůžkové pokoje oddělené dveřmi, pokoje SU - s možností přistýlky.

Sport a zábava

venkovní bazén, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, dětské hřiště, půjčovna kol, plážový volejbal, aerobic, animace, večerní program s živou hudbou, vodní sporty.

Stravování

služby ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, od 17:00 do 18:00 - sendviče, pizza, koláčky, zmrzlina, smoothie, káva a čaj, od 12:00 do 16:00 - letní saláty, těstoviny, rizoto, maso na grilu, zmrzlina, od 10:00-22:00 - zmrzlina, káva, čaj, od 10:00 do 24:00 - místní pivo, víno, džusy, voda, od 21:00 do 23:00 místní alkoholické nápoje - vodka, whisky.

Pláž

přírodní kamenitá, oblázková, cca 50 m, sprchy na pláži.

Doplňující informace

služby ALL INCLUSIVE dále zahrnují: tenisové kurty, minigolf, trampolíny, zapůjčení kol, billiard, vodní šlapadla, stolní tenis, plážový volejbal - vše po dohodě s recepcí, animace pro děti i dospělé, aquaerobic, ranní gymnastika, večerní program s živou hudbou, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu ZDARMA (v omezeném množství). Pokoje 2+1 BM-SU jsou přednostně obsazovány 3 osobami. Pobyt začíná obědem. Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka. Při změně účastníka bude sleva za včasný nákup odebrána.

Poznámka

Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka. Při změně účastníka bude sleva za včasný nákup odebrána. Při dodatečném vyžadování ubytovací kapacity na základě požadavku ze strany klientů, může být cena individuálně stanovena dodavatelem služeb a s blížícím se termínem pobytu může docházet k navýšení ceny oproti ceně katalogové (způsobeno vyčerpáním kapacity).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    ubytování a služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

    Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka (ZDARMA).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel FUNTANA ***
  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Vrsar
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Resort Funtana *** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 471 957
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

33. nejlepší hotel v destinaci Istrie

4/ 5 9 recenzí


David červenec 2019
Pohoda. ok... celá recenze


L+Z červen 2019
L+Z. Pobyt se nám líbil , až na nepříjemnou situaci, která se nám stala. Došlo k vykradení z uzamčeného našeho pokoje. byla nám odcizen... celá recenze


Tomáš Menšík červenec 2018
Rekreační komplex Funtana. Parádní dovolená. ... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-hotel-funtana-istrie-chorvatsko-z1471957/1185511574/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel FUNTANA
    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Funtana

Původní cena
15 790 Kč/os

Cena
13 421 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 471 957

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
13 421 Kč
příplatek za 1x celodenní vstupenku (10:00-18:00) do aquaparku Istralandia (osoba vyšší než 1,4 m ) - osoba
0
686 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
408 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
198 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
708 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč