Hotel Resort Villas Rubin

  Chorvatsko, Istrie, Rovinj

4/5

Resort VILLAS RUBIN

    Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: 3 km jižně od Rovinje.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: do 200 m, oblázková, kamenitá, skalnatá, betonová. Možnost pronájmu lehátek na pláži za příplatek.
BAZÉN: venkovní bazén s mořskou vodou o rozloze 732 m2, dětský bazén 130 m2.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu nebo nájem.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma (omezený signál).
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: vesnička s bungalovy a apartmány. Ve vesničce se nachází obchody, centrální restaurace, národní restaurace Bonaca, pizzerie, snack bary, gril, hospody, cukrárna, aperitiv bar, TV místnost, masáže, trafika. Možnost pronájmu kol a skateboardů, kuželek, trampolína, tenis, stolní tenis, minigolf, jet-ski, šlapadel a člunů.
1/2+1 APP STUDIO (30 m2): obývací prostor s kuchyňským koutem, lednicí a přistýlkou pro jednu osobu, koupelna, telefon, sejf, SAT TV, fén, terasa.
1/2+2 APP (33 m2): ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s přistýlkou pro jednu dospělou osobu nebo 2 děti, kuchyňský kout, lednice, koupelna, sejf, SAT TV, fén, terasa.
1/4+1 APP (38 m2): ložnice s lůžkem pro 2 osoby, druhá ložnice se 2 lůžky, obývací prostor s přistýlkou pro 2 děti nebo jednu dospělou osobu, kuchyňský kout s lednicí, koupelna, druhé WC, terasa.
POZNÁMKY: výměna ručníků 2x týdně a ložního prádla 1x týdně.

Poznámka

SLEVY V POKOJÍCH: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na základním lůžku 40%. Dospělá osoba na přistýlce 50%. V případě pobytu 1 dospělé osoby a 2 dětí do 12 let: obě děti platí 50%.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU NEBO NÁJEM V KČ/NÁSTUPY V RESORTU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Single use (na vyžádání - za pokoj). Dětská postýlka zdarma. Polopenze 420 Kč/den, děti do 12 let 210 Kč/den. Domácí mazlíček 300 Kč/den. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Název hotelu dle pořadatele: Resort VILLAS RUBIN ***
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rovinj

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Resort Villas Rubin ***
Typ pláže: kamenitá, molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 097 469
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 11 recenzí


LA červenec 2019
Apartmány Villas Rubin. Ubytování neodpovídalo ceně, studio pro 3 osoby - dost malá místnost s kuchyňkou. Resort moc hezký.... celá recenze


Jana K červenec 2019
Dovolená ve Villas Rubin 2019. Krásné a klidné prostředí, určitě jsme ve Vilas Rubin nebyli naposledy a někdy se sem ještě vrátíme. Ideální pro rodinu s dětmi.... celá recenze


Luca červenec 2019
Pobyt. Vynikajici... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Resort VILLAS RUBIN
    Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj

Cena
13 796 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 097 469

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 796 Kč
příplatek za domácího mazlíčka
0
2 400 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč