Hotel Rezidence Cavallino Sud

  Itálie, Benátsko, Bibione Lido dei Pini

Cavallino Sud (Spiaggia)

    Itálie, Benátsko, Bibione, Bibione Lido dei Pini
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Zájezd
Zařízení

Poloha: Rezidence Cavallino se nachází u promenády v části zvané Lido dei Pini, poblíž mnoha obchodů a restaurací

Pláž:
100 m

Vybavení:
výtah, parkoviště (1 parkovací místo na apartmán)

Ubytování:
apartmány typu A a C mají balkon a možnost klimatizace (na vyžádání, za příplatek)

Apt typ A – pro 2-3 os.:
studio s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby a rozkládacím křeslem pro 1 osobu (vhodná pouze pro dítě), vlastní sociální zařízení

Apt typ C – pro 5-6 os.:
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1-2 os., ložnice s dvoulůžkem, 2. ložnice s palandou, vlastní sociální zařízení

Strava:
vlastní

Destinace

Bibione je díky své 8 km dlouhé a velmi pěkně udržované písečné pláži s pozvolným vstupem do moře již přes 30 let jedním z nejoblíbenějších severoitalských přímořských letovisek, a to nejen pro klidnou rodinnou dovolenou. V Bibione si mohou návštěvníci vybrat z celé řady zábavy - diskotéky, bary, půjčovna jízdních kol, čtyřkolek, skútrů, atd. Za zmínku stojí hudební klub Kocó music club, který je velice populární nejen v Bibione, ale i v širším okolí. Na hlavní třídě Viale Aurora se každý týden pořádají taneční a hudební vystoupení. Během celé sezony je otevřen Lunapark Adriatico s 65 různými atrakcemi pro děti, na své si ale zcela jistě přijdou i dospělí. Další zábavní parky se nachází v nedalekém Lignanu – Aquasplash, Parco Junior, Gulliverlandia, aj. Co se sportu týče, tak zde můžete provozovat např. tenis, plážový volejbal, fotbal, košíkovou, pétanque, bowling, golf (8 km), minigolf, aerobic, pilates a řadu dalších. Pro milovníky vodních sportů je připravena široká nabídka vyžití, pořádají se také různé výukové kurzy – vodní lyže, windsurfing, potápění, rybaření, kajak, veslování, atd. Vyznavače cyklistiky a lehké cykloturistiky jistě nadchnou cyklistické stezky, které jsou dokonale upravené a bez převýšení. Trasy vedou podél lagun a směřují do vnitrozemí či do vedlejšího letoviska Lignano. Ani v tomto letovisku nechybí typické trhy, které se zde konají v úterý v ulici Via Orsa Maggiore, blízko Lunaparku. Za zmínku také stojí nedávno renovované lázně Bibione Thermae s termální léčivou vodou o teplotě 52° C. Každý host si jistě vybere z široké nabídky rehabilitačních a wellness procedur, které harmonizují tělo i duši a umožňují tak na dovolené opravdu dokonale zrelaxovat. V letovisku Bibione si můžete vybrat z velkého množství ubytovacích kapacit a zároveň si zvolit, v jaké části letoviska chcete svou dovolenou strávit. Centrální část Spiaggia je nejblíže veškerému dění a je proto určena spíše pro klienty vyhledávající rušný denní i noční život. Pokud chcete na své dovolené raději klid a ticho, tak pro Vás jsou určeny části Lido del Sole a Pineda. V části Lido del Sole se během sezony pořádají animační programy pro děti i dospělé. V neposlední řadě je třeba zmínit výbornou polohu letoviska – jen cca 600 km od hranic s ČR a zároveň v blízkosti Benátek, Padovy či Verony, kam je možné při nepříznivém počasí zavítat.
Pořádáme pravidelné linky s odjezdem v pátek a příjezdem v neděli od 22.5. do 20.9.2020

Základní cena zahrnuje

Cena je vždy za celý apartmán na týden včetně spotřeby elektřiny, plynu a vody. Dále služby delegáta, plážový servis v období do 23.6. a od 8.9., a zákonné pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

fakultativní příplatky: doprava autobusem 2050,-/osoba, pojištění léčebných výloh a úrazu do zahraničí (možno sjednat v naší CK)

Služby placené na místě pobytu:

 • povinné: vratná kauce 100 Eur/apartmán, pobytová taxa cca 0,5 Eur/noc/os. nad 2 roky (při 14denním pobytu se platí max. 10 dní)
 • fakultativní: úklid vlastní nebo za poplatek 40 Eur/typ B, 50 Eur/typ C, klimatizace 35 Eur/týden, povlečení 7 Eur/osoba/výměna, dětská postýlka (na vyžádání) 25 Eur/týden, malé zvíře (je-li povoleno) 30 Eur/týden, plážový servis cca 59 Eur/týden v období 23.6.-8.9.

Uvedené termíny na rok 2021 zahrnují slevu 6%. Tuto slevu může klient získat při objednávce do 28.2.2021 a úhradě 100% částky.

Další slevy:
 • Pokud s námi klient cestoval 2x a více za poslední 4 roky - bonus 1%

  Pokud je zájezd objednán přes internet - bonus 1%

  Pokud klient použije poukaz - bonus 1%

 • Celkem lze tedy získat slevu až 9%

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Amico travel, IČ: 07615621. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Cavallino Sud (Spiaggia) **+
 • Lokalita dle CK: Benátsko
 • Místo dle CK: Bibione

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rezidence Cavallino Sud ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 843 457
dnes zavřeno

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Cavallino Sud (Spiaggia)
    Itálie, Benátsko, Bibione, Bibione Lido dei Pini

Cena od
5 495 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 843 457

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
10 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč